
Дитячий візочок для ляльок Melogo (3 види,люлька-перенесення, козирок) 9325
Продавець: Круті тачки
1 425 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 9325
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Дитячий візочок для ляльок Melogo (3 види,люлька-перенесення, козирок) 9325». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Melogo |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 630 мм |
| Длина | 670 мм |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Материал коляски | Текстиль, Металл |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Ширина | 350 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-12-09
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець2024-07-13
Щиро дякую за візочок . Денечці дуже подобалося. Ми задоволені товаром . Все добре приїхало .





