
Джерело безперебійного живлення Voltronic PP-18W для роутера, ємність 14000 мА·год, вихід 9В/12В / Безперебійник для роутера /
Продавець: HUGO
1 850 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 234584826
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Джерело безперебійного живлення Voltronic PP-18W для роутера, ємність 14000 мА·год, вихід 9В/12В / Безперебійник для роутера /». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Джерело безперебійного живлення Tescom Leo+ 1200VA з акумулятором

Джерело безперебійного живлення для роутера на 10400 mAh на 5V 9V 12V

UPS для роутера DC-UPS Джерело безперебійного живлення 10400 mAh на 5V 9V 12V

Портативне джерело безперебійного живлення для роутера на 10400mAh DC1018P UPS для роутера WiFi
📋 Технічні характеристики
| Емкость аккумулятора | 14000 мАч |
| Индикация | Световая |
| Высота | 23 мм |
| Выходная мощность | 18 Вт |
| Длина | 155 мм |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 75 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-12
2025-12-12
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна