
Джип "Auto Expert" TK Union Group (2 кольори, 1:24 масштаб, світло, звук, інерція, двері, що відкриваються) EL 9218
Продавець: Круті тачки
920 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: EL 9218
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Джип "Auto Expert" TK Union Group (2 кольори, 1:24 масштаб, світло, звук, інерція, двері, що відкриваються) EL 9218». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | AutoExpert |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 70 мм |
| Длина | 190 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 80 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-19
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна


