
Джип M 3804EBLR-3 (1шт) р/к 2,4G, 4 мот., акум.12V10A, шкір. сид., кол. EVA, USB, MP3, SD, червоний
Продавець: Круті тачки
13 988 ₴16 853 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: M 3804EBLR-3
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Джип M 3804EBLR-3 (1шт) р/к 2,4G, 4 мот., акум.12V10A, шкір. сид., кол. EVA, USB, MP3, SD, червоний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Варианты управления | Из кабины водителя, Радиоуправление (пульт ДУ) |
| Высота | 85 см |
| Длина | 126 см |
| Емкость аккумулятора | 10 А·ч |
| Зарядное устройство | Да |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 4 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Максимально допустимая нагрузка | 60 кг |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Натуральная кожа |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Особенности | Открывающиеся дверцы, MP3-разъем, Зеркала заднего вида |
| Передачи | 1 скорость вперед |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромобиль |
| Тип кузова | Багги |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 97 см |
| Возрастная группа | От 3 до 8 лет |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-17
Переваги
Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Товар був у наявності


