
Джип на радіокеруванні (пульт 2.4G, масштаб 1:8, акумулятор 7.4V, гумові колеса) 666-835 A
Продавець: Круті тачки
1 406 ₴1 900 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 666-835 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Джип на радіокеруванні (пульт 2.4G, масштаб 1:8, акумулятор 7.4V, гумові колеса) 666-835 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Позашляховик на радіокеруванні, C078 / Джип на радіокеруванні / Акумуляторна машинка на радіокеруванні

Джип на радіокеруванні (2 кольори, пульт керування 2,4G, 4х4, довжина 28см, світло, гумові колеса) Q132-A

Поліцейський джип на радіокеруванні (2.4 GHz, акумулятор 7.4V, гумові колеса) 9020-6 F

Джип на радіокеруванні (пульт 2.4G, масштаб 1:8, амортизатори, гумові колеса) 666-835A
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Высота | 190 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 450 мм |
| Максимальная скорость | 15 км/ч |
| Масштаб модели | 1:8 |
| Напряжение аккумулятора | 7.4 В |
| Состояние | Новое |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип модели | Вездеход |
| Цвет корпуса | Синий |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Ширина | 280 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-27
Товар був у наявності та його швидко відправили ,машинка повністю відповідає опису ,я дуже задоволена покупкою ,рекомендую 👍
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності


