
Ебру (12 пігментів, порошок карагінану, 10 аркушів акварельного паперу) "4FUN Game Club" 87752
Продавець: Круті тачки
511 ₴720 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 87752
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ебру (12 пігментів, порошок карагінану, 10 аркушів акварельного паперу) "4FUN Game Club" 87752». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Fun Game |
| Страна производитель | Китай |
| Вид творчества | Рисование |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 5 см |
| Длина | 36 см |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 26 см |
| Возраст | От 2-х лет |
| Высота упаковки | 410 мм |
| Длина упаковки | 300 мм |
| Тип | Наборы для обучения |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 20 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-27
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


