
Екшн-фігурка робота-трансформера (29×10×34см, носоріг, у коробці) LJ 1622
Продавець: Круті тачки
814 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: LJ 1622
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Екшн-фігурка робота-трансформера (29×10×34см, носоріг, у коробці) LJ 1622». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Высота упаковки | 340 мм |
| Длина упаковки | 290 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трансформер |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-31
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


