
Екскаватор із відбійним молотком іграшковий (масштаб 1:40, світлодіодні фари) 1911 Жовтий
Продавець: Круті тачки
969 ₴1 346 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1911
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Екскаватор із відбійним молотком іграшковий (масштаб 1:40, світлодіодні фари) 1911 Жовтий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Хуада тойс |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 510 мм |
| Длина | 680 мм |
| Материал | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип | Экскаватор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Желтый |
| Ширина | 385 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-26
Екскаватор класний)металевий)
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


