
Екскаватор спецтехніка (гусеничний, рухомі деталі, гусеничний хід, підсвічування, звук) 8069-1
Продавець: Круті тачки
620 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 8069-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Екскаватор спецтехніка (гусеничний, рухомі деталі, гусеничний хід, підсвічування, звук) 8069-1». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 155 мм |
| Длина | 290 мм |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 110 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Тип | Экскаватор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Оранжевый |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-07



