
Електрокарт дитячий Bambi (р/к2,4G, 2мотори35W, 1акум12V4,5AH, EVA, Bluetooth) M 6277EBR-5 Зелений
Продавець: Круті тачки
2 843 ₴3 741 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 6277EBR-5
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електрокарт дитячий Bambi (р/к2,4G, 2мотори35W, 1акум12V4,5AH, EVA, Bluetooth) M 6277EBR-5 Зелений». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Електрокарт дитячий Bambi (р/к, 1мотор35W, 1акум6V4AH, світло, музика, EVA, Bluetooth) M 6072EBR-4 Синій

Електрокарт дитячий Bambi (р/к, 1мотор35W, 1акум6V4AH, світло, музика, EVA, Bluetooth) M 6072EBR-2 Чорний

Електрокарт дитячий Bambi (р/к, 1мотор35W, 1акум6V4AH, світло, музика, EVA, Bluetooth) M 6072EBR-3 Червоний

Електрокарт дитячий Bambi (р/к2,4G, 2мотори35W, 1акум12V4,5AH, EVA, Bluetooth) M 6277EBR-1 Білий
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Варианты управления | Радиоуправление (пульт ДУ), Из кабины водителя |
| Вес | 6.5 кг |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Время зарядки | 12 час |
| Высота | 50 см |
| Длина | 89 см |
| Емкость аккумулятора | 4.5 А·ч |
| Зарядное устройство | Да |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 2 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Максимальная скорость | 6 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Пластик, Металл |
| Мощность двигателя | 35 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Особенности | Звуковые эффекты, Мелодии, Световые эффекты, Передние фары |
| Состояние | Новое |
| Тип кузова | Карт |
| Цвет | Салатовый |
| Ширина | 56 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-31
Дякую за якісне обслуговування! Замовив товар через сайт.Через деякий час передзвонив консультант та розпитав про замовлення і надав консультацію та рекомендації. Товар відправили швидко, прийшов укомплектований згідно з описом.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


