
Електроквадроцикл толокар CAT (2в1, каталка-толокар, мотор 35W, акумулятор 6V4, 5AH, світло, звук) H6-6
Продавець: Круті тачки
1 829 ₴2 471 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: H6-6 K30
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Електроквадроцикл толокар CAT (2в1, каталка-толокар, мотор 35W, акумулятор 6V4, 5AH, світло, звук) H6-6». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Варианты управления | Из кабины водителя |
| Вес | 4.6 кг |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Время зарядки | 10 час |
| Высота | 44 см |
| Диаметр задних колес | 180 мм |
| Диаметр передних колес | 180 мм |
| Длина | 65 см |
| Емкость аккумулятора | 4.5 А·ч |
| Зарядное устройство | Да |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 1 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Максимальная скорость | 2.8 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 23 кг |
| Марка | CAT |
| Материал колес | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Пластик |
| Мощность двигателя | 35 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 6 В |
| Особенности | Мелодии, Световые эффекты, Звуковые эффекты, Передние фары |
| Передачи | 1 скорость вперед |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электроквадроцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Цвет | Оранжевый |
| Ширина | 38 см |
| Ширина сиденья | 11 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-31
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-24



