
Електромобіль Баггі дитячий (4 мотори 35W, 2 акк 12V7-9AH, музика, світло, 2,4G) Bambi M 6073EBLR-1 Білий
Продавець: Круті тачки
12 220 ₴14 902 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 6073EBLR-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електромобіль Баггі дитячий (4 мотори 35W, 2 акк 12V7-9AH, музика, світло, 2,4G) Bambi M 6073EBLR-1 Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Варианты управления | Радиоуправление (пульт ДУ), Из кабины водителя |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Емкость аккумулятора | 9 А·ч |
| Зарядное устройство | Да |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Количество аккумуляторов | 2 шт |
| Количество двигателей | 4 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Максимальная скорость | 5 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Мощность двигателя | 35 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Особенности | Звуковые эффекты, Открывающиеся дверцы, Регулятор громкости, Амортизатор, Световые эффекты, Ремни безопасности, Мелодии, Передние фары, MP3-разъем |
| Передачи | 1 скорость назад, 2 скорости вперед |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромобиль |
| Тип кузова | Багги |
| Цвет | Белый |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-06-25
Автомобіль для дітей до 40кг хороший, але не сподобовся великий люфт руля.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


