
Електромобіль дитячий (4 мотори 45W, акум 12V10AH, пульт 2,4G, MP3, EVA, світло) Bambi M 5813EBLR-1 Білий
Продавець: Круті тачки
8 790 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 5813EBLR-1 K30
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електромобіль дитячий (4 мотори 45W, акум 12V10AH, пульт 2,4G, MP3, EVA, світло) Bambi M 5813EBLR-1 Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Варианты управления | Радиоуправление (пульт ДУ), Из кабины водителя |
| Вес | 18.6 кг |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Время зарядки | 8 час |
| Высота | 45 см |
| Длина | 122 см |
| Емкость аккумулятора | 10 А·ч |
| Запас хода без подзарядки | 1 мин |
| Зарядное устройство | Да |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 4 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Максимальная скорость | 7 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 40 кг |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Мощность двигателя | 45 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Особенности | Открывающиеся дверцы, Регулятор громкости, Амортизатор, Ремни безопасности, Звуковые эффекты, Зеркала заднего вида, Световые эффекты, Передние фары, MP3-разъем, Мелодии |
| Передачи | 2 скорости вперед, 1 скорость назад |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромобиль |
| Тип кузова | Легковой автомобиль |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 61 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-30
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


