
Електромобіль дитячий JOY (пульт, мотори 2*35W, акумулятори 2*6V4Ah) GS-31414 Білий
Продавець: Круті тачки
5 952 ₴7 534 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: GS-31414
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електромобіль дитячий JOY (пульт, мотори 2*35W, акумулятори 2*6V4Ah) GS-31414 Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | JOY |
| Страна производитель | Китай |
| Варианты управления | Из кабины водителя, Радиоуправление (пульт ДУ) |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 52 см |
| Длина | 98 см |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Количество аккумуляторов | 2 шт |
| Количество двигателей | 2 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Марка | Mini |
| Материал корпуса | Пластик, Металл |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Мощность двигателя | 35 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 6 В |
| Особенности | Открывающиеся дверцы |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромобиль |
| Тип кузова | Легковой автомобиль |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 59 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


