
Електромобіль джип Баггі (2 мотори по 200W, 24V7AH, музика, світло, пульт 2,4G) Bambi M 6070EBLR-2(24V) Чорний
Продавець: Круті тачки
11 858 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 6070EBLR-2(24V)
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електромобіль джип Баггі (2 мотори по 200W, 24V7AH, музика, світло, пульт 2,4G) Bambi M 6070EBLR-2(24V) Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Електромобіль джип Баггі (4 мотори по 90W, 24V7AH, музика, USB, EVA, пульт 2,4G) Bambi M 5019EBLR-11 Сірий

Електромобіль джип Баггі Bambi (р/к, 2мотор35W, 1акум12V7AH, світло, BLUETOOTH, MP3, USB) M 6258EBLR-5 Зелений

Електромобіль Джип Баггі дитячий (4 мотори по 200W, акумулятор. 24V7AH, пульт 2,4G) Bambi M 5099EBLR-3(24V) Червоний

Електромобіль Джип Баггі дитячий (2 мотори 45W, акк 24V7AH, музика, світло, 2.4G) Bambi M 6065EBLR-3 Червоний
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Варианты управления | Радиоуправление (пульт ДУ), Из кабины водителя |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Время зарядки | 8 час |
| Емкость аккумулятора | 7 А·ч |
| Зарядное устройство | Да |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 4 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 2 |
| Максимальная скорость | 5 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 60 кг |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Натуральная кожа |
| Мощность двигателя | 45 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 24 В |
| Особенности | Звуковые эффекты, Открывающиеся дверцы, FM-приемник, Световые эффекты, Ремни безопасности, Передние фары, MP3-разъем |
| Передачи | 1 скорость назад, 2 скорости вперед |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромобиль |
| Тип кузова | Багги |
| Цвет | Черный |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-05
Все дуже добре



