
Електромобіль джип позашляховик Chevrolet (2,4G, 2 мотори 35W, 1аккум.12V7AH, світло, музика, MP3) YSA8805
Продавець: Круті тачки
10 865 ₴13 414 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: YSA8805
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електромобіль джип позашляховик Chevrolet (2,4G, 2 мотори 35W, 1аккум.12V7AH, світло, музика, MP3) YSA8805». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Варианты управления | Радиоуправление (пульт ДУ) |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Время зарядки | 8 час |
| Емкость аккумулятора | 7 А·ч |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 2 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 2 |
| Максимальная скорость | 6 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 50 кг |
| Марка | Chevrolet |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Мощность двигателя | 35 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Особенности | Световые эффекты, Открывающиеся дверцы, Ремни безопасности, MP3-разъем, Передние фары, Звуковые эффекты |
| Передачи | 2 скорости вперед, 1 скорость назад |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромобиль |
| Тип кузова | Легковой автомобиль |
| Цвет | Синий |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-03
Однозначно позитивний відгук! Замовляла електромобіль Шевроле для сина. Консультант підказала, яка модель підійде по віку і параметрах, допомогла вибрати. Швиденько відправили. Все як в описі, деталі якісні і цілі. В збірці нескладна, склали з чоловіком за 40хв. Син катається щодня , ще й разом з друзями. 2 год вистачає заряду і це достатньо! Задоволені покупкою на 1000%! Гарно дякуємо!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


