
Електромобіль Джип Range Rover (2 мотори по 35W, 12V10AH, пульт 2.4G, MP3, USB, двомісний) KDRE998С Чорний
Продавець: Круті тачки
15 500 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: KDRE998С
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електромобіль Джип Range Rover (2 мотори по 35W, 12V10AH, пульт 2.4G, MP3, USB, двомісний) KDRE998С Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Варианты управления | Из кабины водителя, Радиоуправление (пульт ДУ) |
| Вес | 30 кг |
| Время зарядки | 10 час |
| Высота | 60 см |
| Длина | 131 см |
| Емкость аккумулятора | 10 А·ч |
| Зарядное устройство | Да |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 2 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 2 |
| Максимальная скорость | 5 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 35 кг |
| Марка | Land Rover |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Мощность двигателя | 35 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Особенности | Ремни безопасности, MP3-разъем, Открывающиеся дверцы, Зеркала заднего вида, Передние фары, Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Передачи | 1 скорость назад, 2 скорости вперед |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромобиль |
| Тип кузова | Джип |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 81 см |
| Производитель | Jeep |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-31
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності


