
Електрична сушарка для взуття з антибактеріальною з ультрафіолетом Shoes Dryer SH01 Білий
Продавець: Kanctovar
579 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 16268/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Електрична сушарка для взуття з антибактеріальною з ультрафіолетом Shoes Dryer SH01 Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Електрична сушарка для взуття з живленням від 220V Shoe dryer LY-780 Сушарка з УФ-стерилізацією

Електрична сушарка для взуття з таймером HYLLIS 85601 Пристрій для сушіння черевиків

Електрична сушарка для взуття з регулюванням температури, SH-3 / Електросушарка для взуття / Взуттєва сушарка

Підвісна електрична сушарка для одягу та взуття
📋 Технічні характеристики
| Область применения | сушка обуви, сушка перчаток |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Индикатор работы | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Высота | 220 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глубина | 260 мм |
| Вес | 0.8 кг |
| Особенности | Защита от перегрева, Энергосберегающая технология |
| Напряжение сети | 220~240 В |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-10-15
хорошая сушка ,сушит быстро ,спасибо
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-09-17



