
Електрична сушарка для взуття з живленням від 220V Shoe dryer LY-780 Сушарка з УФ-стерилізацією
Продавець: Kanctovar
320 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності130 замовлень
Артикул: VEN-00145/VEN
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електрична сушарка для взуття з живленням від 220V Shoe dryer LY-780 Сушарка з УФ-стерилізацією». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Електрична сушарка для взуття з антибактеріальною з ультрафіолетом Shoes Dryer SH01 Білий

Електрична сушарка для взуття з таймером HYLLIS 85601 Пристрій для сушіння черевиків

Електрична сушарка для взуття з регулюванням температури, SH-3 / Електросушарка для взуття / Взуттєва сушарка

Підвісна електрична сушарка для одягу та взуття
📋 Технічні характеристики
| Область применения | сушка обуви |
| Потребляемая мощность | 12 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Количество режимов работы | 1 |
| Индикатор работы | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Высота | 20 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Длина | 170 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-28
Отримала замовлення без пошкоджень, гарно запаковане. Працює добре. Продавця рекомендую!!!
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


