
Електрична сушарка для взуття з таймером HYLLIS 85601 Пристрій для сушіння черевиків
Продавець: Kanctovar
699 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 16267/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Електрична сушарка для взуття з таймером HYLLIS 85601 Пристрій для сушіння черевиків». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Електрична сушарка для взуття з живленням від 220V Shoe dryer LY-780 Сушарка з УФ-стерилізацією

Електрична сушарка для взуття з антибактеріальною з ультрафіолетом Shoes Dryer SH01 Білий

Електрична сушарка для взуття з регулюванням температури, SH-3 / Електросушарка для взуття / Взуттєва сушарка

Підвісна електрична сушарка для одягу та взуття
📋 Технічні характеристики
| Область применения | сушка обуви |
| Потребляемая мощность | 150 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Индикатор работы | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Высота | 330 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Глубина | 270 мм |
| Температура потока воздуха | 40 град. |
| Особенности | Защита от перегрева, Энергосберегающая технология |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Мощность | 200 |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-01-26
Переваги
Гарне обслуговування2024-01-06
Корисна річ. Сушарка потужна. Швидко сушить.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-01-02



