
Електричне простирадло з підігрівом до 55°С (135×60см) + Грілка для рук 50x30 см / Електропростирадло / Електроковдра
Продавець: HUGO
848,45 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234574791
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електричне простирадло з підігрівом до 55°С (135×60см) + Грілка для рук 50x30 см / Електропростирадло / Електроковдра». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Електричне простирадло з підігрівом до 55°С (135×60см) від мережі / Електропростирадло / Електроковдра

Електропростирадло 150х180см, Electric Blanket, з підігрівом / Електричне простирадло з терморегулятором

Електропростирадло з підігрівом до 55°С (150×120см) від мережі / Електричне простирадло з підігрівом / Електроковдра

Електричне простирадло з підігрівом до 55°С (135×60см) від мережі / Електропростирадло / Електроковдра
📋 Технічні характеристики
| Количество температурных режимов | 2 |
| Максимальная температура нагрева | 55 град. |
| Минимальная температура нагрева | 35 град. |
| Время нагрева | 5 мин |
| Размер | Односпальный |
| Длина | 135 см |
| Ширина | 60 см |
| Толщина | 0.5 см |
| Машинная стирка | Нет |
| Питание | Сеть 220В |
| Длина шнура | 1.5 м |
| Цвет | Разные цвета |
| Тип | Электрические простыни |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-02
Це електро простирадло взагалі не гріє. Викинуті на вітер гроші і час. Також продавець дивно себе поводив, брехав, що товар відправлять в один день, на наступний день сказав, шо відправив, але насправді відправив через кілька годин після того як як попросила вернути кошти. Дивні. Не раджу цього продавця.
Переваги
Товар не відповідав опису, Відправляли довше обіцяного