
# Електричний паяльник LEVAFOR 936R 220 В/80 Вт із набором аксесуарів для паяння, SET5
Продавець: Experience
590 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «# Електричний паяльник LEVAFOR 936R 220 В/80 Вт із набором аксесуарів для паяння, SET5». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Мультиметр MASTFUYI FY106B, AC/DC, 4A/600V с NCV і TrueRMS, на 4000 відліків

Комплект дріт 12AWG у м'якій силіконовій термостійкій ізоляції: червоний (0,5 м) + чорний (0,5 м)

Роз`єми AMASS XT60BE-F та XT60Н-M із захисними ковпачками

Протиударний кейс з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників (чорний 22*12*6 см)
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Производитель | OEM (Original equipment manufacturer) |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 80 Вт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Максимальная температура жала | 500 град. |
| Минимальная температура жала | 180 град. |
| Частота тока | 50 Гц |
| Индикатор питания | Да |
| Съемное жало | Да |
| Вес | 0.078 кг |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 25 мм |
| Длина | 160 мм |
| Высота | 25 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності