
Етажерка на колесах 4 яруси, 87×38×13см, Bathroom Rack / Вузька полиця на колесах / Підлогова етажерка у ванну
Продавець: HUGO
375,1 ₴535,85 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності140 замовлень
Артикул: 234574532
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 8 відгуків покупців для «Етажерка на колесах 4 яруси, 87×38×13см, Bathroom Rack / Вузька полиця на колесах / Підлогова етажерка у ванну». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Чотириярусний стелаж на коліщатках 80х39х12,5см, XYX-2021 / Етажерка на колесах

Стелаж-етажерка на колесах 6 ярусів, 170х42х32см, Чорна / Підлогова полиця для кухні / Полиця-стелаж

Стелаж-етажерка на колесах 6 ярусів, 170х42х32см, Білий / Підлогова полиця для кухні / Полиця-стелаж

Багатоярусна етажерка на колесах, 3 полиці, 70x36x24см, Чорна / Рухома поличка для кухні та ванної
📋 Технічні характеристики
| Тип мебели | этажерка |
| Состояние | Новое |
| Корпус (каркас) | металл |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Комплектация колесиками | 4 шт. |
| Тип этажерки | прямая |
| Количество ярусов этажерки | 4 |
| Цвет | Белый |
| Ширина этажерки | 380 мм |
| Глубина этажерки | 130 мм |
| Высота этажерки | 870 мм |
| Полки этажерки | пластик |
| Корпус (каркас) этажерки | Металл |
💬 Відгуки покупців (8)
2026-03-28
Дуже зручна, не займає багато місця, мобільна
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-25
Поличка супер! Гарна, вмістка, свою функцію виконує)
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-22
Щиро вдячні за вашу підтримку і позитивні враження.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-03
Переваги
Відправляли довше обіцяного2025-12-26
Переваги
Актуальна ціна2025-12-25
Ось як раз цієї речі мені і не вистачало!!! Поличка виготовлена дуже якісно, упакована і доставлена в найкращому вигляді. Дякую продавцеві за обслуговування!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-22
Переваги
Швидко відправили, Товар був у наявності2025-12-15