
Фен для волосся Super hair Dryer з 5 насадками професійний
Продавець: Kanctovar
999 ₴2 599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності180 замовлень
Артикул: 16065-2/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Фен для волосся Super hair Dryer з 5 насадками професійний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Потужний дорожній складний фен для волосся Kemei CFJ-KM-8223 Рожевий Фен для волосся на 3000 Вт

Професійний фен для укладання волосся Fashion hair dryer QUICK-Drying hair care Фен для волосся на 1800 Вт

Професійний фен для волосся на 2200Вт із захистом від перегріву BITEK BT-409B Чорний

Фен для волосся. Професійний (2300W.)
📋 Технічні характеристики
| Тип | Фен |
| Мощность фена | 1600 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Количество насадок | 5 |
| Количество режимов работы | 4 |
| Количество скоростей | 3 |
| Холодный обдув | Да |
| Цвет корпуса | Серый |
| Состояние | Новое |
| Диффузор | Да |
| Насадка для выпрямления волос | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.5 м |
| Вес | 0.35 кг |
💬 Відгуки покупців (4)
2025-05-22
добрий вечір! фен просто шикарний, дуже сподобався, також дуже гарно обслуговування, не одноразово ще буду в вас щось замовляти!!
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-01-13
2024-10-04
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-09-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


