
Фігурка героя ігрова Тор Марвел (звук, англійською, підсвічування, рухомі частини тіла) D 597-3
Продавець: Круті тачки
415 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: D 597-3
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Фігурка героя ігрова Тор Марвел (звук, англійською, підсвічування, рухомі частини тіла) D 597-3». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 295 мм |
| Высота упаковки | 300 мм |
| Длина | 135 мм |
| Длина упаковки | 178 мм |
| Материал | Пластик |
| Персонажи | Тор |
| Состояние | Новое |
| Тематика изделия | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Герой кино |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 50 мм |
| Ширина упаковки | 60 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-11-25
рекомендую продавця за швидку доставку і хороший сервіс




