
Фігурки героїв Віднем та Карнаж Марвел Marvel YM210564
Продавець: Круті тачки
482 ₴679 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: YM210564
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Фігурки героїв Віднем та Карнаж Марвел Marvel YM210564». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 120 мм |
| Длина упаковки | 500 мм |
| Материал | Пластик |
| Персонажи | Марвел |
| Состояние | Новое |
| Тематика изделия | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Сказочный/мульт герой |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 60 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-03-01
Ввічливий продавець, хороше обслуговування, гарна якість товару.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


