
Футбол настільний (м'ячі, 4 джойстики управління, лічильник голів) ME-133
Продавець: Круті тачки
820 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: ME-133
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Футбол настільний (м'ячі, 4 джойстики управління, лічильник голів) ME-133». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Высота | 115 мм |
| Высота упаковки | 310 мм |
| Длина | 550 мм |
| Длина упаковки | 415 мм |
| Материал плиты игрового поля | Пластик |
| Материал стола | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип | Настольный футбол |
| Тип игрового стола | Настольный |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет игрового поля | Зеленый |
| Ширина | 310 мм |
| Ширина упаковки | 65 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-23
все добре. Зв'язатись дуже швидко. просто необхідний товар буде в наявності для відправки запізно нажаль. Дякую за роботу.



