
Гараж-парковка для машинок (2 види пожежна служба та поліція, машинка, вертоліт, 15-14,5-7см) 660-S35-36
Продавець: Круті тачки
453 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 660-S35-36
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гараж-парковка для машинок (2 види пожежна служба та поліція, машинка, вертоліт, 15-14,5-7см) 660-S35-36». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота в собранном виде | 145 мм |
| Высота упаковки | 245 мм |
| Длина в собранном виде | 150 мм |
| Длина упаковки | 290 мм |
| Материал изготовления | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Паркинг/гараж |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина в собранном виде | 70 мм |
| Ширина упаковки | 90 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-11-21
Переваги
Актуальна ціна


