
Гараж Парковка Вантажна станція (підйомник, кран, 4 машинки) ZX 662 A
Продавець: Круті тачки
841 ₴1 168 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: ZX 662 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Гараж Парковка Вантажна станція (підйомник, кран, 4 машинки) ZX 662 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 350 мм |
| Длина упаковки | 450 мм |
| Материал изготовления | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Паркинг/гараж |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-04
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-12-24
Товар прийшов в дуже пошкоджений коробці. В коробці була діра. Замовляли на подарунок.



