
Гараж паркування (3 машинки, звук, підсвічування, механічний ліфт, 4 поверхи, масштаб 1:64) MH 163
Продавець: Круті тачки
1 415 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MH 163
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Гараж паркування (3 машинки, звук, підсвічування, механічний ліфт, 4 поверхи, масштаб 1:64) MH 163». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота в собранном виде | 380 мм |
| Высота упаковки | 330 мм |
| Длина в собранном виде | 570 мм |
| Длина упаковки | 100 мм |
| Материал изготовления | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Паркинг/гараж |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина в собранном виде | 360 мм |
| Ширина упаковки | 520 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-10-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-10-17
Відправили в перший робочий день після вихідних, як я і попросила. Все добре
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Товар був у наявності


