
Гайки заставні латунні (М2, М2.5, М3, М4, М5, М6), що вплавляються, набір в кейсі 220 шт.
Продавець: Experience
280 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Гайки заставні латунні (М2, М2.5, М3, М4, М5, М6), що вплавляються, набір в кейсі 220 шт.». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Мультиметр MASTFUYI FY106B, AC/DC, 4A/600V с NCV і TrueRMS, на 4000 відліків

Комплект дріт 12AWG у м'якій силіконовій термостійкій ізоляції: червоний (0,5 м) + чорний (0,5 м)

Роз`єми AMASS XT60BE-F та XT60Н-M із захисними ковпачками

Протиударний кейс з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників (чорний 22*12*6 см)
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | OEM (Original equipment manufacturer) |
| Страна производитель | Китай |
| Вид гайки | Запресовочная |
| Материал гайки | Латунь |
| Ширина | 46 мм |
| Высота | 62 мм |
| Длина | 280 мм |
| Вес | 0.1 кг |
| Состояние | Новое |
| Количество в упаковке | 220 шт |
| Тип резьбы | Метрическая |
| Резьба | М2, М2.5, М3, М4, М5, М6 |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-25
2026-03-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності