
Гелевий акумулятор Jarrett GEL 12V 150Ah GEL 2025 року
Продавець: Velotrend
18 399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: Jarrett 150Ah/NG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гелевий акумулятор Jarrett GEL 12V 150Ah GEL 2025 року». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Jarrett |
| Вес | 28 кг |
| Высота | 250 мм |
| Длина | 470 мм |
| Емкость аккумулятора | 150 А·ч |
| Материал изготовления корпуса | Пластик ABS |
| Напряжение | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Тип токовывода | Т11 |
| Цвет корпуса | Серый |
| Ширина | 180 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-05-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


