
Гелевий акумулятор Jarrett GEL 12V 200Ah GEL 2025 року
Продавець: Kanctovar
17 999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: Jarrett 200Ah/NG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Гелевий акумулятор Jarrett GEL 12V 200Ah GEL 2025 року». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Jarrett |
| Вес | 45 кг |
| Высота | 275 мм |
| Длина | 530 мм |
| Емкость аккумулятора | 200 А·ч |
| Материал изготовления корпуса | Пластик ABS |
| Напряжение | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Тип токовывода | Т11 |
| Цвет корпуса | Серый |
| Ширина | 250 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2023-11-10
Супер.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-11-01
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-10-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності






