
Гелевий акумулятор Jarrett GEL 12V 250Ah GEL 2025 року
Продавець: Velotrend
22 949 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: Jarrett 250Ah/NG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Гелевий акумулятор Jarrett GEL 12V 250Ah GEL 2025 року». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Jarrett |
| Вес | 43 кг |
| Высота | 280 мм |
| Длина | 530 мм |
| Емкость аккумулятора | 250 А·ч |
| Материал изготовления корпуса | Пластик ABS |
| Напряжение | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Тип токовывода | Т11 |
| Цвет корпуса | Серый |
| Ширина | 250 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-05-06
дуже швидко передзвонили, уточнили деталі і, якби не свято, то наступного дня я б вже отримав своє замовлення
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-04-07
2023-12-24
Переваги
Товар був у наявності


