
Гелікоптер-гараж (28 см, рухомі елементи, механічний запускач, снаряди, машинка, лопаті обертаються, в коробці) P 966 A
Продавець: Круті тачки
533 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: P 966 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гелікоптер-гараж (28 см, рухомі елементи, механічний запускач, снаряди, машинка, лопаті обертаються, в коробці) P 966 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 70 мм |
| Длина | 280 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Вертолет |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 140 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-19
Цікавий паркінг
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


