
Гірлянда штора від USB (3х3 м) з пультом, 240 Led, Водоспад / Новорічна світлодіодна гірлянда на вікно
Продавець: HUGO
285,13 ₴407,33 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності300 замовлень
Артикул: 234567973
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гірлянда штора від USB (3х3 м) з пультом, 240 Led, Водоспад / Новорічна світлодіодна гірлянда на вікно». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Розумна гірлянда Штора від USB, 3х2м, 200LED, Bluetooth + Пульт, SFK-05 / Смарт гірлянда водоспад для дому

Гірлянда Штора від USB, 3х2м 200 LED + пульт, Жовте світло / Світлодіодна гірлянда на вікно / Новорічна гірлянда

Гірлянда Штора від USB, 3х2м 200 LED + пульт, Біле світло / Світлодіодна гірлянда на вікно / Новорічна гірлянда

Гірлянда Штора від мережі 2,5 м з фігурками дзвіночок, ялинка, олень 12шт, Синій / Новорічна світлодіодна гірлянда
📋 Технічні характеристики
| Тип освещения | Светодиодная гирлянда |
| Режим работы | Динамический |
| Цвет свечения | Желтый |
| Напряжение | 5 В |
| Количество светодиодов | 240 шт |
| Форма лампочки | Капля |
| Упаковка | Коробка |
| Состояние | Новое |
| Тип гирлянды | Штора комнатная |
| Управление | Пульт ДУ |
| Длина | 3000 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Питание | от USB |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-19
Ужасный сервис! Заказала шторы гирлянды 2шт. Прождала четыре дня отправку,так и не отправили,кормили завтраками! Объясняют загруженностью на складе.. Ну так пишите тогда честно,что заказав у вас товар,нужно будет его ждать минимум неделю! Вы не единственные на рынке,с данным предложением что бы покупатели ждали пока вы разберётесь с загруженностью!!!
Переваги
Відправляли довше обіцяного