
Гірський Велосипед 26 Д BLADE 26.1 w білий
Продавець: Kanctovar
10 899 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: BLADE 26.1w
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гірський Велосипед 26 Д BLADE 26.1 w білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Гірський велосипед 26 дюймів розмір рами 17" Azimut Aqua GFRD Чорно-зелений

Гірський велосипед 26 дюймів розмір рами 17" Azimut Scorpion GFRD Чорно-жовтий

Гірський велосипед 26 дюймів розмір рами 19,5" Azimut Power GFRD Чорно-червоний

Гірський велосипед 26 дюймів розмір рами 20" Azimut Spark GFRD Чорно-червоний
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Profi |
| Вес | 15.8 кг |
| Возрастная группа | С 12 лет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Год выпуска | 2020 |
| Диаметр колеса/диска | 26" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Количество колес велосипеда | 2 |
| Количество скоростей | 21 |
| Конструкция вилки | Пружинно-эластомерная |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Надувные колеса | Да |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Пол | Унисекс |
| Размер рамы | 15,5-17" |
| Состояние | Новое |
| Тип амортизации | Передний |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Белый |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-06-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


