
Гірський велосипед 26 дюймів розмір рами 17" Azimut Aqua GFRD Чорно-зелений
Продавець: Kanctovar
7 500 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: Aqua 26" 17 Ч.З
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гірський велосипед 26 дюймів розмір рами 17" Azimut Aqua GFRD Чорно-зелений». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Azimut |
| Вес | 18 кг |
| Возрастная группа | С 12 лет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Год выпуска | 2020 |
| Диаметр колеса/диска | 26" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Количество колес велосипеда | 2 |
| Количество скоростей | 21 |
| Конструкция вилки | Пружинно-эластомерная |
| Максимальный вес | 120 кг |
| Материал изготовления рамы | Хромомолибденовая сталь |
| Надувные колеса | Да |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Пол | Унисекс |
| Размер рамы | 17" |
| Состояние | Новое |
| Тип амортизации | Передний |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Ход вилки | 65 мм |
| Цвет | Черный |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-03-10
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Товар був у наявності






