
Гірський велосипед 26 дюймів розмір рами 19,5" Azimut Power GFRD Чорно-червоний
Продавець: Kanctovar
8 250 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: Power 26 19,5 Ч.К
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гірський велосипед 26 дюймів розмір рами 19,5" Azimut Power GFRD Чорно-червоний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Azimut |
| Возрастная группа | С 12 лет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Год выпуска | 2023 |
| Диаметр колеса/диска | 26" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Количество колес велосипеда | 2 |
| Количество скоростей | 21 |
| Конструкция вилки | Пружинно-эластомерная |
| Материал изготовления рамы | Сталь |
| Надувные колеса | Да |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Переключение скоростей | Автоматическое, Ручное, заднее переключение скоростей |
| Пол | Унисекс |
| Размер рамы | 19.5" |
| Состояние | Новое |
| Тип амортизации | Передний |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Ход вилки | 60 мм |
| Цвет | Красный |
| Тип велосипеда | Горный |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-06-12
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна






