
Гоночний трек на радіокеруванні (довжина 616 см, 1 машинка, 128 деталей, 1 пульт керування) 688
Продавець: Круті тачки
1 575 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 688
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гоночний трек на радіокеруванні (довжина 616 см, 1 машинка, 128 деталей, 1 пульт керування) 688». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 250 мм |
| Длина упаковки | 410 мм |
| Материал изготовления | Пластик, Металл |
| Протяженность дороги | 6.16 м |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автотрек |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 95 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-27



