
Горщик Badabulle зі знімною ємністю B051002
Продавець: Круті тачки
549 ₴638,37 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: B051002
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Горщик Badabulle зі знімною ємністю B051002». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Badabulle |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 20 см |
| Длина | 32 см |
| Состояние | Новое |
| Тип | Горшок классический |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 28 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-06



