
Горщик дитячий EL CAMINO 3в1 ME 1142 MULTI POTTY Gray
Продавець: Круті тачки
1 278 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: ME 1142 Gray
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Горщик дитячий EL CAMINO 3в1 ME 1142 MULTI POTTY Gray». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | El Camino |
| Высота | 25.2 см |
| Длина | 38.4 см |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Горшок-трансформер |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 33 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-02-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


