
Гойдалка-шезлонг для новонародженого (5 швидкостей, музика, від мережі) Mastela 6504 Сіро-рожевий
Продавець: Круті тачки
2 927 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 6504
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Гойдалка-шезлонг для новонародженого (5 швидкостей, музика, від мережі) Mastela 6504 Сіро-рожевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | MASTELA |
| Страна производитель | Китай |
| Антискользящие накладки на ножках | Да |
| Вес | 3.7 кг |
| Возможность использования в качестве качели | Да |
| Высота | 580 мм |
| Высота в сложенном виде | 13 мм |
| Глубина | 790 мм |
| Длина в сложенном виде | 60 мм |
| Контроль качания таймером | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 9 кг |
| Материал изготовления каркаса | пластик, металл |
| Механизм качания | Да |
| Навесной игровой элемент | дуга с игрушками |
| Наличие ремней безопасности | Да |
| Особенности | Съемный чехол для сиденья, Звуковые эффекты, Ремни безопасности, Игровые подвески, Мелодии |
| Пол | Для девочек |
| Положения наклона спинки | 2 |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Скорость качания | 5 |
| Состояние | Новое |
| Съемный чехол | Сиденья, Спинки |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 580 мм |
| Ширина в сложенном виде | 37 мм |
💬 Відгуки покупців (4)
2023-09-25
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-05-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-02-07
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності2022-12-31
Переваги
Гарне обслуговування


