
Гойдалки садові дитячі Bambi M 4019-4 Синій
Продавець: Круті тачки
1 580 ₴2 135 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 4019-4
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гойдалки садові дитячі Bambi M 4019-4 Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 1170 мм |
| Глубина | 1060 мм |
| Глубина сиденья | 300 мм |
| Комплектация навесом | Да |
| Материал каркаса | металл |
| Материал навеса | ткань |
| Опора | 4 ножки |
| Состояние | Новое |
| Тип качели | 2-х местная не раскладная |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 750 мм |
| Ширина сиденья | 700 мм |
| Обивочный материал | Ткань |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-11




