
Гра 3D сортер Курочка (22 см, каталка, яйце-пазл, 12 шт, 3 види, в коробці) DF18-9-20
Продавець: Круті тачки
427 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: DF18-9-20
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гра 3D сортер Курочка (22 см, каталка, яйце-пазл, 12 шт, 3 види, в коробці) DF18-9-20». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возраст | От 18 мес |
| Высота упаковки | 150 мм |
| Длина | 220 мм |
| Длина упаковки | 190 мм |
| Количество составных элементов | 12 шт |
| Материал | Пластик |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сортер |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 160 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-03
Менеджери швидко звʼязались, надали консультацію. Товар якісний і був швидко відправлений. Дякую!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


