
Гра для ванни (на присосках, кухоль, млин, рухомі елементи, механічний принцип роботи) 661
Продавець: Круті тачки
365 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 661
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гра для ванни (на присосках, кухоль, млин, рухомі елементи, механічний принцип роботи) 661». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 150 мм |
| Длина | 200 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Присоска |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игрушка |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 80 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-27
Іграшка дуже гарна, дитина купається з задоволенням.




