
Гра розвиваюча дерев'яна (магнітні пазли, дошка для малювання, марці, губка, набір крейди) C 65004
Продавець: Круті тачки
486 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: C 65004
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Гра розвиваюча дерев'яна (магнітні пазли, дошка для малювання, марці, губка, набір крейди) C 65004». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Высота упаковки | 230 мм |
| Длина упаковки | 310 мм |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 40 мм |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Тематика | Животные |
| Тип | Игра |
| Тип пазла | Пазл |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-02-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-10
Переваги
Гарне обслуговування2025-10-01
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили


