
Гра розвиваюча лабіринт (металеві кульки)
Продавець: Круті тачки
1 048 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 983
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гра розвиваюча лабіринт (металеві кульки)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Высота упаковки | 270 мм |
| Длина упаковки | 340 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| Возраст | От 3-х лет |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Лабиринт |
| Цвет | Зелёный |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-10-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


