
Гра розвиваюча Нагодуй дятлика Limo Toy (8 черв'ячків, на магнітах, 2 пташки) FT 0015
Продавець: Круті тачки
513 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: FT 0015
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гра розвиваюча Нагодуй дятлика Limo Toy (8 черв'ячків, на магнітах, 2 пташки) FT 0015». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Limo Toy |
| Высота упаковки | 210 мм |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 105 мм |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Тип | Игра |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-29
Швидко доставили, товар чудовий
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


