
Гра рибалка 2в1 (мийка, 2 види, 39 елементів, кран, автоматична подача води, вудка, рибки, овочі) WD 810 B
Продавець: Круті тачки
1 059 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: WD 810 B
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гра рибалка 2в1 (мийка, 2 види, 39 елементів, кран, автоматична подача води, вудка, рибки, овочі) WD 810 B». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота упаковки | 425 мм |
| Длина упаковки | 385 мм |
| Количество составных элементов | 39 шт |
| Материал | Пластик |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Рыбалка |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 140 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-06-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


